VoIP zařízení

Telefony a příslušenství

devices

Grandstream GXP1620/1625

Grandstream GXP1620/1625
Více informací

1,530 CZK

s DPH

Základní kancelářský IP telefon s 2 SIP účty a podsvíceným displejem se určitě neztratí ve vaší pracovně či kanceláři. Nabízí zvuk v HD kvalitě, konference do 3 účastníků a 3 kontextové tlačítka. Grandstream GXP1625 s integrovaným PoE napájením je dostupný pouze na vyžádání.

Grandstream GXP1628

Grandstream GXP1628
Více informací

1,911 CZK

s DPH

Kancelářský IP telefon s pokročilými funkcemi vhodný pro malé a střední firmy. Disponuje 2 SIP účty, napájením přes PoE či podsvíceným LCD displejem. Pomocí 8 BLF tlačítek můžete sledovat aktivitu klapek a slouží také pro rychlou volbu. Díky 13 tlačítkům snadno ovládáte všechny funkce telefonu jako: hlasitý odposlech, nahrávání, záznamník, propojování hovoru a další.

Grandstream GXP2130

Grandstream GXP2130
Více informací

2,470 CZK

s DPH

Tento model nejvíce využijí obchodníci a callcentra. Kancelářský telefon je vybaven 3 SIP účty. Uživatel jistě ocení personalizované vyzváněcí melodie a melodie u přidrženého hovoru, možnost přizpůsobit si vlastní vzhled LCD displeje s podsvícením či tlačítka s rychlou volbou. Telefonní seznam si zapamatuje až 2000 kontaktů a v historii hovorů se archivuje do 500 záznamů.

Grandstream GXP2160

Grandstream GXP2160
Více informací

3,760 CZK

s DPH

Je ideální pro manažery, sekretářky a recepční. Jde o vysoce kvalitní zařízení s HD kvalitou zvuku, pokročilými funkcemi a vysokým uživatelským komfortem. Umožňuje nastavení 6-ti SIP účtů, podporuje konferenční hovory až do 5 účastníků a na jeho 4.3 "barevném LCD displeji si můžete pohodlně prohlížet personalizované webové aplikace.

Grandstream GXP2170

Grandstream GXP2170
Více informací

3,612 CZK

s DPH

Manažerský telefon Grandstream GXP2170 zaručeně ocení všichni řídící pracovníci, kteří často komunikují se svými zamestnancami.Telefón má 12 linkových tlačítek, které lze využívat na rychlá přepojování hovorů, vzdálené vyzvednutí hovorů či snadnou rychlou volbu na zavolání kolegu.

Grandstream GXV3370

Grandstream GXV3370
Více informací

9,778 CZK

s DPH

Poznejte multimediální videotelefon s funkcemi tabletu. Nabízí až 16 SIP účtů, multiplatformní videokonferenční řešení a uživatelské zkušenosti s Androidem (hlas, video, data a mobilní řešení). Ovládejte ho dotykem prostřednictvím pohodlného a velkého 7 "displeje.

Gigaset A690IP

Gigaset A690IP
Více informací

1,465 CZK

s DPH

Přenosný telefon pro domácnosti i firmy poskytuje svým uživatelům mobilitu a pohodlí při telefonování. Samozřejmostí je výjimečná kvalita zvuku. S tímto modelem budete šetřit svou peněženku i životní prostředí.

Grandstream DP720 + základňa DP750

Grandstream DP720 + základňa DP750
Více informací

3,083 CZK

s DPH

Grandstream DP720 s DECTovou základnou Grandstream DP750 nabízí svým uživatelům flexibilitu při telefonování. Pohyb v práci nebo v domácnosti bude nyní efektivnější. Využijte až 300 metrů pohybu v exteriéru a 50 metrů interiéru s výjimečnou kvalitou zvuku. Samozřejmostí je také nabídka služeb jako multi-jazyková podpora, hlasitý odposlech, 3-stranná konference nebo podpora až 10 SIP účtů.

Wifi: Grandstream WP820

Wifi: Grandstream WP820
Více informací

6,141 CZK

s DPH

Vyzkoušejte přenosný, bezdrátový wifi telefon Grandstream WP820 pro domácnosti i firmy, při kterém vám nebudou překážet žádné kabely ani šňůry. Jelikož telefon se na internet připojí prostřednictvím wifi, není potřeba mít k němu DECT-ovou základnu, čímž také ušetříte prostor. Je vhodný do domácností i do kanceláří.

Yealink YHS

Yealink YHS
Více informací

1,045 CZK

s DPH

Náhlavní souprava Yealink je ideální pro kancelář či call centrum. Díky nízké hmotnosti a nastavitelnému mikrofonu poskytuje pohodlné nošení. Technologie odstranění šumu zlepšuje kvalitu hlasu. Headset má konektor pro rychlé odpojení. Za dobrou cenu získáte vysokou životnost a výbornou kvalitu.

Cisco ATA191

Cisco ATA191
Více informací

2,200 CZK

s DPH

Představujeme vám VoIP převodník, díky kterému můžete využívat výhod VoIP služeb i s vaším analogovým telefonem či dokonce faxem. K převodníku lze připojit až 2 analogové telefony, připojíte ho do internetu a ihned můžete začít telefonovat.

Extenzní modul Grandstream GXP2200EXT

Extenzní modul Grandstream GXP2200EXT
Více informací

3,486 CZK

s DPH

Extenzní modul Grandstream GXP2200EXT ocení všichni zákazníci, kteří přijímají množství hovorů, nebo často komunikují s kolegy, dodavateli, partnery či zákazníky. Díky 20-tim BLF tlačítkům si více nebudete muset pamatovat čísla klapek vašich kolegů.

Rozdvojka pro headsety s koncovkou RJ9

Rozdvojka pro headsety s koncovkou RJ9
Více informací

462 CZK

s DPH

Připojte si k jednomu telefonu až dva headsety. Rozdvojka s kompaktním a stylovým provedením je vhodná pro headsety s koncovkou RJ9. Ocení ji zejména Supervizoři v callcentra nebo účastníci konferenčního hovoru.

Objednání VoIP zařízeníVyužijte naše služby naplno a objednejte si VoIP zařízení, které splní všechny vaše požadavky!

Máte u nás některý z programů VIPTel pro firmy nebo domácnosti? Při koupi zařízení vám ho bezplatně nakonfirgurujeme a připravíme na telefonování.

Objednávkový formulář
Staňte se naším zákazníkem a využijte z toho plynoucí výhody při koupi zařízení.

Zařízení Ks Cena Odebrat
Celkem: 0 CZK
Všechny ceny jsou včetně DPH.
Načítám

Způsob doručení a platby    Doručení:
Platba:


Objednejte si zařízení a náš tým VIPTel Vás bude kontaktovat!