Jak vyzkoušet VoIP volání zdarma?Bezplatně a bez vázanostitelefonovanie cez internet

Uvažujete nad VoIP službami, ale nejste 100% přesvědčeni, zda vám budou vyhovovat? Přinášíme vám přesný návod, jak je otestovat nezávazně a úplně zdarma.

Jak na to?

 1. Objednávka programu - Objednejte si vy a váš známý, kolega, příbuzný nebo kamarád program VIPTel S.
 2. Aktivace programu - Pro aktivaci programu je třeba podepsat smlouvu, ale nelekejte se jí. Smlouvu stačí podepsat doma a poslat nám ji naskenovanou nebo kvalitně ofocenou, takže všechno vyřídíte z pohodlí domova nebo kanceláře.
  • Všechny naše hlasové programy jsou nezávazné, takže smlouvu můžete kdykoliv vypovědět.
  • Pokud si objednáte program VIPTel S zaplatíte u něj pouze to, co provoláte a jelikož v rámci naší sítě voláte neomezeně úplně bez poplatku, můžete si nekonečně dlouho volat s vaším partnerem, se kterým budete služby testovat.
  • Po přijetí všech potřebných dokumentů vám službu zpřístupníme v průběhu několika hodin (pokud nám smlouvu zašlete během pracovních dní a hodin)
 3. Stažení aplikace a konfigurace - K co nejrychlejšímu a nejlevnějšímu otestování doporučujeme stáhnout si naši VoIP aplikaci VIPTel Phone do vašeho smartphonu. Aplikaci nakonfigurujete jednoduchým oskenováním QR kódu podle tohoto návodu, takže nastavení vám zabere asi 1 minutu.
 4. Telefonování - Po nakonfigurování aplikace si s testovacím partnerem zavolejte na telefonní číslo, které vám přidělíme, a užívejte si našich služeb.
 5. Testování - Nyní si mezi sebou můžete volat, jak chcete, a to úplně zdarma. Samozřejmě, dovolat se vám může i kdokoliv jiný, komu dáte telefonní číslo, jako na klasickou pevnou linku.

Pokud se vám naše VoIP pevná linka líbí, nemusíte podnikat žádné další kroky. Hlasový program VIPTel S si můžete ponechat a využívat ho i nadále. Pokud se rozhodnete volat i do pevných sítí, mobilních sítí či do zahraničí, hovory budou zpoplatněny podle platného ceníku programu VIPTel S.

Pokud se rozhodnete volat více, můžete okamžitě přejít na vyšší program VIPTel M nebo VIPTel L.

Pokud budete chtít vyzkoušet i jiný telefon jako VoIP aplikaci, doporučujeme podívat se na naši nabídku zařízení.

Pokud nemáte zájem dále využívat naši pevnou linku, stačí nám k ukončení smlouvy zaslat oskenovanou podepsanou žádost o výpověď služeb. Pokud naše telefonování plánujete využívat pouze sporadicky, není nutno služby vypovídat. Jelikož s programem VIPTel S platíte pouze to, co provoláte, stačí, pokud nebudete telefonovat a nebudou vám chodit žádné faktury.


Nezávazné cenové srovnání

Zajímá vás, kolik byste ušetřili v naší síti? Pošlete nám podrobné informace o vašich provolaných minutách nebo fakturu od vašeho současného poskytovatele na [email protected]. Rádi pro vás připravíme rychlé nezávazné cenové srovnání, díky kterému získáte jasnou představu o možné úspoře.

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat

e-mailem na adrese

[email protected]

telefonicky na naší zákaznické infolince

+420 210 012 420

nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže

Kontaktní formulář

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné

Po přijetí Vaší zprávy Vás bude kontaktovat obchodní tým VIPTel.