Jaká zařízení můžete použít s VoIP službami VIPTel

Telefony nebo zařízení které lze použít s VoIP službami

Telefony

devices analogový telefon s převodníkem - Pokud máte analogový telefon, můžete s ním používat naši moderní pevnou linku za pomoci VoIP převodníku, který ho propojí s internetem
devices stolní VoIP telefon - V naší nabídce najdete velké množství modelů stolních VoIP telefonů. Vyberte si z naší nabídky podle svých preferencí: jednoduché kancelářské, telefony pro call centra a recepční, manažerské s pokročilými funkcemi
devices bezdrátový VoIP telefon - Je šikovný do domácností či kanceláří, je praktický, přenosný, připravený vám posloužit, pokud se při telefonování potřebujete přesouvat nebo volně pohybovat. Více informací.
devices videotelefon - Výhodou videotelefonu je dotykové ovládání a podpora videohovorů. Můžete ho používat jako tablet či smartphone, zobrazte si na něm aktuální zprávy, počasí či zahrajte Angry Birds


Softwarové aplikace

devices Pro PC a notebook - softwarový telefon s našimi službami můžete mít přímo i v notebooku, či v PC. Vyzkoušejte náš VIPTel webPhone, do kterého se stačí přihlásit přes webový prohlížeč, nebo si nainstalujte jednu z VoIP aplikací podle vašeho operačního systému. Pro lepší zážitek z volání doporučujeme použít headset.
devices Pro smartphone - mějte svou pevnou linku v mobilu stále s sebou. Exkluzívně pro naše zákazníky poskytujeme VoIP aplikaci VIPTel Phone pro operační systémy iOS a Android. Náš účet je možné nastavit i do aplikací od jiných výrobců. Přehled doporučených VoIP aplikací pro Android a pro iOS
devices Pro tablet - je výborný nejen na přenos hlasu ale i obrazu, protože na něm uvidíte své blízké lépe než ve smartphonu a zároveň je mobilnější než počítač. Využívejte ho k telefonování přes námi doporučené VoIP aplikace.


Telefonní ústředna

devices Virtuální telefonní ústředna - je komplexní řešení pro malé a střední i velké firmy, které nabízí množství výhod od základních funkcí jako telefonní klapky, hlasová schránka, přepojování hovorů po pokročilé funkce jako automatická spojovatelka (IVR), nahrávání hovorů, virtuální fax a mnoho dalších. V rámci naší nabídky můžete využívat virtuální telefonní VoIP ústřednu, ale naše služby lze nakonfigurovat i do vlastní telefonní ústředny.


Fax

devices analogový fax s převodníkem - Pokud máte analogový fax, díky VOIP převodníku si ho můžete ponechat a nadále využívat i s našimi službami.
devices fax podporující SIP - Pokud máte multifunkční tiskárnu s funkcí faxu a připojením na internet, můžete číslo VIPTel využívat k pohodlnému faxování z tohoto zařízení.

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat

e-mailem na adrese

info@viptel.cz

telefonicky na naší zákaznické infolince

+420 210 012 420

nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže

Kontaktní formulář

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné

Po přijetí Vaší zprávy Vás bude kontaktovat obchodní tým VIPTel.